Aşk-ı Memnu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşk-ı Memnu Fan Sitesi

Aşk-ı Memnu Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

şok şok şok beran saatin msnsi!!!

3 posters
YazarMesaj
_FiLiZ_
Flower Member
Flower Member
_FiLiZ_

Kadın
Doğum tarihi : 15/01/94
Uyarı : Uyarısı yok!
Başarı Puanı : 0

şok şok şok beran saatin msnsi!!! Empty
MesajKonu: şok şok şok beran saatin msnsi!!!   şok şok şok beran saatin msnsi!!! Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 5:55 am

evet bu bende çok önceden vardı ama sadece sizin sitede paylaşacağım yeni buldum ve ekledim ama henüz açmadı

berensaat_askimemnu@hotmail.com güvenilir bir kaynaktan buldum Wink
5udishco.
Co-Admin
Co-Admin
5udishco.

Kadın
Doğum tarihi : 11/05/96

MesajKonu: Geri: şok şok şok beran saatin msnsi!!!   şok şok şok beran saatin msnsi!!! Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 5:43 pm

1.si neden Beren Saat'in msn ini bulmak büyük bir marifetmiş gibi konuşuyorsun ki??o da insan onunda msn adresi olabilir bu çook doğal bir şey.. Surprised
2.si hayır bu onun msn adresi değil.bu tamamen bir fan tarafından yapılmış msn adresi.Beren Saat'in msn adresinde aşk-ı memnu ile ilgili hiç bir şey yazmıyor.ne hatırla sevgili ne aşk-ı memnu ne de başka bir dizi.Sadece kendi biligilerini içeriyor..
ve son olarak 3.sü de benim bildiğim kadarıyla kimin olursa olsun msn adresi ile ilgili bir reklam yapmak sitemizde yasak.Çünkü insanların özel hayatına saygı duymalıyız.Msnini bulduk diye herkese yaymayada gerek yok.bence herşeye inanmayın.. Smile Smile Smile
http://rainbow.disneytopic.com
yesim
Admin
Admin
yesim

Kadın
Doğum tarihi : 13/07/94

MesajKonu: Geri: şok şok şok beran saatin msnsi!!!   şok şok şok beran saatin msnsi!!! Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 7:48 am

Dizi oyuncuları msn adresi kullanmıyor,böyle saçma konular istemiyorum arkadaşlar.
Konuya kilit! Surprised
http://fantr.1forum.biz/

şok şok şok beran saatin msnsi!!!
1 sayfadaki 1 sayfası